ימי הולדת הנחגגים עבור ההורים, הינם מיוחדים באופן יוצא דופן. בהתאם לכך, גם האטרקציות עבורם שונות מאלו אשר נרצה לשכור לימי הולדת אחרים. חשוב לזכור כי אחד הדברים החשובים ביותר להורים, הינו להרגיש ביום הולדתם את המשפחתיות. לכן, האטרקציה המרגשת ביותר עבורם היא אטרקציה אשר תכין עבורם שאר המשפחה.

אילו אטרקציות ליום הולדת ניתן להכין באופן עצמאי ?

לדוגמא, אם האב והילדים יחברו שיר מיוחד ליום הולדתה של האם וישירו אותו בפני האורחים באירוע יכול דבר זה להיות מרגש במיוחד. אפשרות נוספת הינה לצלם קטע וידאו או להכין מצגת מסוימת ולהקרין אותה לפני קהל האורחים. כמו כן, מומלץ להכין עוגה מיוחדת עם כיתוב מרגש.

אטרקציות לימי הולדת של ההורים אשר יש לשכור

מעבר לאטרקציות המרגשות, ניתן להכין אטרקציות מדליקות כגון חולצות עם כיתוב מצחיק אשר ילבשו כל האורחים. כמו כן, ניתן להזמין עוגה מפוסלת מבצק סוכר אשר מייצגת את בעל/ת השמחה. אם זו אמא האוהבת לערוך שופינג, ניתן להזמין עוגה בעיצוב ארנק יוקרתי ונעלי עקב. אם מדובר ביום הולדתו של האב חובב הכדורסל, ניתן להזמין לו עוגה המפוסלת כמגרש כדורסל עם השחקן האהוב עליו.

אטרקציה נוספת אשר עשויה לבוא בחשבון, בעיקר בימי הולדת של אבות, הינה הזמנת רקדנית בטן. חשוב לוודא מראש, כי מדובר ברקדנית בטן רגילה וסולידית כך שלא יקרה מצב בו יובך האב או האורחים.

מתנה כאטרקציה ...

אטרקציות ליום הולדת של אחד ההורים, עשויה גם להיות מובנית בתוך המתנה עצמה. קיימות מדליות ותכשיטים שונים עם ברכות מיוחדות לאם או לאב, אשר ניתן להזמינם מראש עם חריטה או כיתוב, על פי בקשתכם. אפשרות נוספת הינה הזמנת אלבום מקצועי ומיוחד הכולל את כל תמונות המשפחה, ספר מתכונים מעוצב של האם ועוד.

קיימים אתרים רבים ברשת אשר מציעים מגוון מתנות מיוחדות ומקוריות להורים. מומלץ לשוטט באתרי אינטרנט אלו ולבחון מספר אפשרויות לפני קבלת ההחלטה הסופית.

הגשת המתנה אל מול האורחים במעין טקס תהפוך את המתנה לאטרקציה של ממש שהוריכם לוודאי- יזכרו לעד.